Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

Akumulátory JINO - výroba na míru

23.2.2017

Akumulátorové sady JINO vyrábíme z baterií Sanyo Panaconic  nebo X-Cell. Na přání zákazníka zhotovíme jakýkoliv tvar akumulátoru. Kromě baterií pro RC modely provádíme repase akumulátorů do vrtaček.

verze akumulátorů

Vysílačové sady

Vyrábíme akumulátorové sady pro vysílače Futaba, Hitec, Graupner. Všechny sady jsou osazeny příslušným Tx konektorem, zasmrštěny v čiré smršťovací bužírce. Ceny uvedené v e-shopu jsou ceny za kompletní sadu vč. konektoru a bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Pohonné sady

Vyrábíme sady pro pohon modelů letadel, lodí a aut. Sady jsou spájeny pomocí kvalitních profesionálních propojek, jsou zasmrštěny v čiré smršťovací bužírce a jsou osazeny silikonovým kabelem příslušného průřezu (od 0,5 mm2 do 4 mm2).

Sady pro airsoftové zbraně

Vyrábíme sady určené pro airsoftové zbraně. Akumulátory jsou dodávány s kvalitním silikonovým kabelem a s konektorem Tamiya nebo microTamiya.

Přijímačové sady

Vyrábíme akumulátorové sady pro přijímače, sady jsou složeny buď ze 4 nebo 5 článků, osazeny kvalitním silikonovým kabelem s profikonektorem JR Sady jsou zasmrštěny v čiré smršťovací bužírce. Ceny uvedené v e-shopu jsou ceny za kompletní sadu vč. konektoru a bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Sady vyráběné na objednávku

Sady vyrábíme na objednávku, vyrobíme jakýkoliv tvar dle požadavku zákazníka. Termín výroby je 5-7 pracovních dnů, vždy je potřeba uvést v poznámce verzi sady. Cena od 93 Kč za 4článek až po 249 Kč za repasi vrtačky.

Repase akumulátorů do vrtaček

Provádíme repase akumulátorů do vrtaček.  Přijímáme do opravy pouze akumulátory, které se dají rozšroubovat. Termín dodání je zpravidla do 10 pracovních dní.

 

Vyrábíme také sady z Li-Lon a Li-Fe    přijímačové a pohonné včetně servisních  konektorů. Cena 29 Kč za 1 článek (např. 4článek z Li-fe  116Kč + cena servisního konektoru).

A něco o nových Accu

 

Li-Fe A123 Systems LiFePO4 (Li-Fe) akumulátor 3,3 V/2500 mAh, 30C trvale/60C špičkově.
Rozměry: průměr 28 mm x 65 mm
Hmotnost: 76 g 

NiMh kolekce Eneloop

Tužkové akumulátory s extrémně nízkým samovybíjením (za 12 měsíců úbytek kapacity max. 15 %). Ideální jako vysílačové a přijímačové akumulátory - jeden z nejprodávanějších tipů AA a AAA baterií.

Akumulátor je nyní vyráběný pod značkou Panasonic (dříve Sanyo).

Jiří Novotný, zakladatel společnosti JINO