Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

JINO RC modely – váš specialista pro RC letadla

JINO, to není jen e-shop s RC modely, ale také kamenná prodejna, parta nadšenců, odborné poradenství a především specialista pro modelářství zaměřené na letadla. Ve světě modelařiny a RC modelů nejsme žádní nováčci. Po mnoha letech sestavování vlastních letadel a stovkách soutěží v RC modelech vznikla v dubnu 1991 výroba drobných modelářský dílů, které jsme prezentovali na výstavách a různých akcích.

Dva roky nato vznikl první kamenný krámek a než nastalo nové tisíciletí, byla hotová zbrusu nová prodejna v Hradci Králové se současnými 45 m2. Vždy držíme krok s dobou, proto jsme v roce 2004 otevřeli další obchod, tentokrát virtuální. Díky e-shopu u nás mohou nakupovat modeláři z celé republiky i ze zahraničí.

Svět pro opravdové modeláře

Kamenná i internetová prodejna JINO je zaměřená především na příslušenství a modely letadel. Naleznete u nás RC modely letadel ARF, stavebnice letadel, RC sety letadel pro začátečníky, RC soupravy pro modely letadel, elektromotory, benzínové a žhavicí motory, vrtule, regulátory otáček, letecké simulátory, nabíječe akumulátorů, serva, přijímače, velké množství modelářské bižuterie, stavební materiály, lepidla, modelářské nářadí - zkrátka kompletní sortiment pro začínající i profesionální modeláře.

 • Rychlost a spolehlivost
  Objednejte do 11:00 a zboží označené skladem vám zašleme ještě tentýž pracovní den. Naprostou většinu nabídky máme k odeslání obratem, z velkoobchodu zavážíme 1x týdně.
 • Specializovaný sortiment
  V nabídce je více jak 4 600 produktů pro modely letadel a vrtulníků.
 • Tradice a stabilita
  Jsme na trhu více jak 25 let a máme nadstandardní vztahy s klienty i dodavateli.
 • Práce je náš koníček
  Tým tvoří odborníci a nadšenci do RC modelů v jedné osobě, kteří rádi pomohou začátečníkům i pokročilým.
 • Profesionální přístup
  Pravidelné vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Rádi vám poradíme v kamenné prodejně, ale i na dálku během nákupu na e-shopu.

Kdo se o vás stará?

Jiří Novotný
„Modelářství a sestavování letadel se věnuji více jak 40 let. Stavěl jsem vlastní letadla, vedl modelářský kroužek a účastnil jsem se mnoha soutěží s modely RC větroňů. V roce 1991 jsem měl už tolik zkušeností, že jsem se rozhodl založit obchod JINO. Nyní mám na starosti řízení firmy a mojí nejoblíbenější činností je tipování sortimentu a vyhledávání RC novinek.“

Markéta Novotná
„Mojí parketou je internetový obchod a poradenství při nákupu. Přesto, že se modelařině vlastnoručně nevěnuji, jsem v oboru více jak 20 let, proto vám poradím nejen v oblasti RC letadel, ale i dalších doplňků.“

Radomír Menšík
„Už více jak 10 let radím zákazníkům v kamenné prodejně JINO v Hradci Králové s výběrem RC modelů letadel a příslušenství. Ovšem ani po práci na modelářství nezapomínám – jakmile je venku hezky, vyrážím si zalétat s RC modelem větroněm.“

Denisa Novotná
„Od malička se pohybuji ve světě RC modelů a když byla příležitost, pomáhala jsem i v obchodě. Nyní se věnuji marketingu a především webovým stránkám.“

 

Nenašli jste, co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat. Veškerou nabídku pro RC modely letadel naleznete v e-shopu. Pokud hledáte i další sortiment, jako jsou auta, lodě či tanky, podívejte se do e-shopu, kde je pro vás připraveno více jak 54 000 položek značky Pelikan Daniel a Astra model:

E-shop RC-modelářka