Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

Platba a dopravné ČR

Zboží zasíláme balíkem Českou poštou nebo PPL minimální hodnota objednávky k zaslání je 150 Kč,-.
Zboží lze zaplatit předem převodem na účet, expedováno je po připsání příslušné částky na náš účet. Úhradu proveďte dle potvrzení objednávky na uvedený účet s VS číslem objednávky. Zboží lze zaplatit online kartou.
Zboží lze vyzvednout osobně a zaplatit hotově nebo kartou v naší prodejně.

Ceny dopravného pro objednávky do 2500,- Kč 

Způsob dopravy

 Platba předem nebo kartou 

 S dobírkou

Česká pošta - balík do ruky 120,- Kč 156,- Kč
Česká pošta - balík na poštu 103,- Kč 139,- Kč
Česká pošta - do Balíkovny do 5 kg 70,- Kč 88,- Kč
PPL do 20 kg 129,- Kč 158,- Kč
PPL Parcel shop do 20 kg 99,- Kč 128,- Kč

Objednávky nad 2500,- Kč mají dopravu i dobírku zdarma

Ceny poštovného včetně DPH.

Česká pošta

Co je Balík Na poštu?

Služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.
Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.

Více informací zde.

Co je Balík Do ruky?

Vnitrostátní přeprava balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.

Více informací zde.

Co je Balík Do balíkovny?

Vnitrostátní přeprava balíků po celé České republice již následující pracovní den od podání zásilky. Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven mino Alza boxů s rychlejším odbavením a možností platby hotově a kartou.Rozměr zásilky max 70 cm a hmotností do 15 kg. 

Více informací zde.

PPL

Soukromý balík

Přeprava balíků v rámci ČR, kdy příjemcem je soukromá osoba s doručením následující pracovní den. E-mailová a SMS komunikace o stavu zásilky s možností změny dispozic dodání. V den doručení informace pomocí SMS s časem doručeni v rozmezí 2 hod. ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 - 18:00) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00). V případě nezastižení je balík předáván na nejbižší Parcel Shop. Rozměr zásilky max 120 cm a hmotností do 20 kg. 

Více informací zde.

Firemní balík

Přeprava balíků v rámci ČR, kdy příjemcem je firma či podnikatel s doručením následující pracovní den 8:00 – 18:00. Rozměr zásilky max 120 cm a hmotností do 20 kg.

PPL Parcel shop

Přeprava balíků v rámci ČR v síti PPL ParcelShop s rychlejším odbavením a možností platby kartou, doručením následující pracovní den. E-mailová a SMS komunikace o stavu zásilky. Rozměr zásilky max 100 cm a hmotností do 5 kg.

Více informací zde.

Možnosti platby

  • Dobírka od 18,-  (hodnota zboží  musí být nad 150,- Kč) - platba v hotovosti při přebírání zboží od České pošty nebo PPL. Řidiči PPL a balík do Balíkovny lze platit kartou.
  • Platba předem na účet FIO banky - zdarma - dle potvrzené objednávky, jako VS uveďte číslo objednávky, zboží odesíláme po připsání platby na účet. 
  • Platba online platební kartou - zdarma - platba je okamžitě převedena a zásilku ihned odesíláme. Více o platbách na internetu se dozvíte ZDE.
  • Hotově nebo platební kartou při osobním odběru na naší prodejně.