Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

DS-16 II Silver vysílač Jeti Duplex

Nejnovější palcový vysílač DS-16 II s barevným displayem byl vyvinut s cílem max. užitné vlastnosti s důrazem na jednoduchou obsluhu, maximální životnost a spolehlivost mechanických i elektronických částí.

Výrobce: Jeti model
Kód produktu: 03208531
Kód výrobce: EX-TDS16II-S
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 34 147,93 Kč
DPH: 21%
41 319 Kč s DPH
ks
na dotaz

Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.

15815

Palcový vysílač DS-16 II představuje nástupce legendárního vysílače DS-16. Byl vyvinut se zadáním na maximální užitné vlastnosti, s důrazem na jednoduchou obsluhu, maximální životnost a spolehlivost mechanických částí. Kovový obal poskytuje maximální ochranu i ochranu povrchu proti chemikáliím a jednoduché tvary zase snadnou údržbu. Kovové křížové ovladače s kuličkovými ložisky a Hall magnetickými senzory napovídají o revolučním pojetí a konstrukci tohoto nejnamáhavějšího prvku RC soupravy.

Barevný LCD displej, umístěný na horní straně vysílače, nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a zejména zobrazování telemetrických dat pomocí grafů. 
 
U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači. Vysílač umožní nastavit zvukové upozornění ( i uživatelsky definované zvuky ) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů.

Duplex 2,4GHz - vysílač DS-16 II využívá pro řízení a příjem telemetrických dat z modelu bezdrátový systém Duplex 2,4GHz vyvinutý taktéž firmou JETI model. Systém přenosu dat Duplex 2,4GHz je spolehlivý a léty prověřený. 

Duplex 900MHz NG (Next Generation) - vysílač DS-16 II disponuje záložním bezdrátovým modulem v pásmu 900MHz, díky čemuž nabízí nepřekonatelnou bezpečnost a spolehlivost přenosu dat. Záložní systém pracuje ve spolupráci s hlavním systémem Duplex 2,4GHz.

Vestavěná telemetrie - vysílač DS-16 II je od počátku vyvíjen s ohledem na přehledné zobrazení a využití telemetrie pro řízení modelu.

Integrovaný mikrofon s doplňkovou funkcí rozpoznávání hlasu - pomocí integrovaného mikrofonu si můžete připravit vlastní zvukové soubory. Navíc můžete nastavit, aby vysílač reagoval na několik hlasových příkazů.

Audio přehrávač – aplikace hudebního přehrávače podporuje formáty MP3 a WAV.

Obrázek modelu a pozadí – vysílač DS-16 II dovoluje širokou perzonalizaci celého uživatelského prostředí.  

Barevná schémata – je možné vybrat barevné schéma, které co nejlépe odpovídá barvám modelu. DS-16 II nabízí několik předdefinovaných barevných schémat.

Uživatelské aplikace – vysílač DS-16 II lze snadno rozšířit aplikacemi třetích stran, které jsou psané v programovacím jazyku Lua (www.lua.org).

Více informací viz dokumentace.

Konstrukce vysílače DS-16 II - je navržena pro maximální komfort uživatele s využitím špičkových materiálů pro exkluzivní vzhled a dlouhou životnost.

Precizní křížové ovladače - vyrobeny z kovových dílů, uloženy v kuličkových ložiscích, což zaručuje společně s bezkontaktním snímáním dlouholetou životnost.

LCD Display – vysílač DS-16 II disponuje barevným 3,5“ TFT LCD displejem s rozlišením 320x240 pixelů a perfektní čitelností za jakýchkoliv podmínek.

Li-Ion akumulátor - spolehlivý zdroj energie s velkou kapacitou a dlouhou životností.

Jednoduché nabíjení - stačí jen připojit síťový adaptér. Při nabíjení je na displeji vysílače indikován stav akumulátoru. 

USB konektor – pohodlné propojení s vaším PC. Umožňuje rychlé aktualizace firmwaru vysílače, nahrávání zvuků, telemetrických dat apod.

Integrovaná anténa - anténa je nedílnou součásti vysílače a je chráněna proti mechanickému poškození.

Rozšiřující software pro DS-16 II. naleznete zde. 

Obsah balení:

  • Vysílač DS-16 II ve verzi Multimode nastavitelný na mod 1 až 4 dodávaný v modu 1 (Plyn pravá ruka)
  • Přijímač Rex 10
  • Síťový adaptér pro nabíjení vysílače
  • Hliníkový kufr
  • Podložka pod vysílač
  • Popruh
  • USB kabel
  • Sada klíčů (HEX 1,5 a 2,0)
  • hadřík na čištění
  • CZ návod

Funkce navíc

• barevný displej
• podpora MP3 souborů
• mikrofon
• hlasové příkazy (jako rozšíření)
• záložní VF modul 900MHz NG (jako rozšíření)
• součástí balení je přijímač REX 10 a popruh


Počet ovladačů až 20
Rozlišení křížových ovladačů 4096 kroků
Doba provozu až 11h
Interní paměť microSD 2GB
Propojení s PC mini USB
Grafický displej 3,8" 320x240px
Provozní teplota -10 - 60°C
Modulace/Kódování 2.4GHz FHSS
Počet kanálů 16
Funkce Telemetrie
Napájení 3.6V