
Nenašli jste co jste hledali?
Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.
MVVS 152 Boxer je motor velmi blízký motoru 116, ale používá písty a upravené válce z nové 80-ky. I když to na první pohled může klamat, odlitek klikové skříně je nový. Tento motor je určen hlavně pro 150-kové akrobaty. Motor bude dodáván i ve variantě Twin Spark se dvěma svíčkami na válec a se zdvojeným zapalováním.
AIR - System: zajišťuje stejné dávkování směsi pro každý válec
Sání je řízeno klapkovým ventilem v zadním víku. Výfuky jsou orientovány na spodní stranu, pod motor. Kliková hřídel je uložena ve dvou kuličkových ložiscích a jednom jehlovém. Ojnice má obě oka osazena jehlovými ložisky zn. INA. Písty jsou vyrobeny z hliníkové slitiny s vysokým obsahem křemíku. Na pístu je speciální povrchová úprava, která snížuje tření a zajišťuje delší životnost. Válce z hliníkové slitiny mají vnitřní pracovní plochu upravenou metodou nikasil.
Motor je vhodný pro všechny druhy modelů a také pro závodní akrobatické létání.
Technické parametry:
Objednací číslo: 3011 - dodáváme vč. karburátoru, zapalování, svíček+klíče a oleje 250ml
Zdvihový objem: 152 cm3
Vrtání/zdvih: 48 / 42 mm
Hmotnost bez zapalování: 3530 g
Zapalování: ICU-B elektronické, mikroprocesorové, s autom. ovládáním sytiče
Hmotnost zapalování: 210 g
Karburátor: Walbro
Doporučené vrtule : | Mejzlik 30"x12" Mejzlik 32"x10"-12" Mejzlik 29"x12" N 3 Blade |
Při objednávání motoru si vyberte příslušenství (tlumič, koleno, difuzór, lože) na stránkách výrobce: http://www.mvvs.cz/mvvs_175TS.html V horní části si vyberte typ motoru a do poznámky k objednávce přiložte číslo od výrobce, přislušenství Vám bude zasláno s motorem. Cena je -3% proti doporučené ceně MVVS.