Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

DS-24 EX Carbon Line Dark Green vysílač Jeti Duplex

Výrobce: Jeti model
Kód produktu: 03208574
Kód výrobce: EX-TDS24-CLDG
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 46 751,24 Kč
DPH: 21%
56 569 Kč s DPH
ks
na dotaz

Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.

14932

Palcová varianta špičkového RC vysílače firmy JETI model. Vysílače DS-24 byly vyvinuty se zadáním na maximální užitné vlastnosti, s důrazem na jednoduchou obsluhu, maximální životnost a spolehlivost mechanických částí. Kovový obal poskytuje maximální ochranu i ochranu povrchu proti chemikáliím a jednoduché tvary zase snadnou údržbu. Kovové křížové ovladače s kuličkovými ložisky a Hall magnetickými senzory napovídají o revolučním pojetí a konstrukci tohoto nejnamáhavějšího prvku RC soupravy. 

Hmotnost [g] 1300
Rozměry [mm] 194x233x40
Vysílací výkon - 2,4GHz [mW] 100
Počet kanálů 24
Počet ovládacích prvků 24
Rozlišení ovladačů 4096 hodnot
Telemetrie Ano
Rozsah pracovních teplot [°C] -10 ... 60
Provoz na baterie [h] up to 12
Kompatibilní protokoly DUPLEX 2.4GHz EX, 900MHz, EX Bus
Vysílací výkon - 900MHz [mW] 25

Obsah balení

  • vysílač v modu 1 (lze velmi snadno přestavět na ostatní mody)
  • instalovaná baterie vysílače
  • síťový nabíječ
  • transportní hliníkový kufr
  • speciální záložní přijímač RSAT 900MHz
  • závěsný středový popruh

 

DS-24 zevnitř

Barevný LCD displej, umístěný na horní straně vysílače, nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a zejména zobrazování telemetrických dat pomocí grafů. 

U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači. Vysílač umožní nastavit zvukové upozornění ( i uživatelsky definované zvuky ) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů. 
 
 
 
 
 

Duplex 2,4GHz - vysílač DS-24 využívá pro řízení a příjem telemetrických dat z modelu bezdrátový systém Duplex 2,4GHz vyvinutý taktéž firmou JETI model. Systém přenosu dat Duplex 2,4GHz je spolehlivý a léty prověřený. 

Duplex 900MHz - vysílač DS-24 disponuje záložním bezdrátovým modulem v pásmu 900MHz, díky čemuž nabízí nepřekonatelnou bezpečnost a spolehlivost přenosu dat. Záložní systém pracuje ve spolupráci s hlavním systémem Duplex 2,4GHz.

 

 

 

img

Vestavěná telemetrie - vysílač DS-24 je od počátku vyvíjen s ohledem na přehledné zobrazení a využití telemetrie pro řízení modelu. 

 

 

 

img

Integrovaný mikrofon s funkcí rozpoznávání hlasu - pomocí integrovaného mikrofonu si můžete připravit vlastní zvukové soubory. Navíc můžete nastavit, aby vysílač reagoval na několik hlasových příkazů.

 

 

 

img

FM rádio – na letišti můžete poslouchat svou oblíbenou stanici.

Audio přehrávač – aplikace hudebního přehrávače podporuje formáty MP3 a WAV.

 

  

img

Obrázek modelu a pozadí – vysílač DS-24 dovoluje širokou perzonalizaci celého uživatelského prostředí.  

Barevná schémata – je možné vybrat barevné schéma, které co nejlépe odpovídá barvám modelu. DS-24 nabízí několik předdefinovaných barevných schémat.

 

 

 

 

 

img

Uživatelské aplikace – vysílač DS-24 lze snadno rozšířit aplikacemi třetích stran, které jsou psané v programovacím jazyku Lua (www.lua.org).

Více informací viz dokumentace.

 

 

 

 

DS-24:Design

Konstrukce vysílače DS-24 - je navržena pro maximální komfort uživatele s využitím špičkových materiálů pro exkluzivní vzhled a dlouhou životnost. 

 

 

 

 DS-24 Ovladače

Precizní křížové ovladače - vyrobeny z kovových dílů, uloženy v kuličkových ložiscích, což zaručuje společně s bezkontaktním snímáním dlouholetou životnost. 

Vibrační odezva – ovladače jsou vybaveny vibračními motorky, jež mohou být použity k signalizaci ve spojení s alarmy, časovači apod.

 

 

 

DS-24 Display

LCD Display – vysílač DS-24 disponuje barevným 3,5“ TFT LCD displejem s rozlišením 320x240 pixelů a perfektní čitelností za jakýchkoliv podmínek. 

 

 

img

Li-Ion akumulátor - spolehlivý zdroj energie s velkou kapacitou a dlouhou životností. 

 

 

DS-24

Jednoduché nabíjení - stačí jen připojit síťový adaptér. Při nabíjení je na displeji vysílače indikován stav akumulátoru. 

USB konektor – pohodlné propojení s vaším PC. Umožňuje rychlé aktualizace firmwaru vysílače, nahrávání zvuků, telemetrických dat apod.

 

 

DS-24:Antenna

Integrovaná anténa - anténa je nedílnou součásti vysílače a je chráněna proti mechanickému poškození.

 

 

 

 

 

 Související produkty