
Nenašli jste co jste hledali?
Pokud objednáte v pracovní den do 11,00, zboží je odesláno tentýž den.
Pro nácvik akrobacie a 3D akrobacie jsou hodně často voleny modely s deskovým trupem, především pro rychlou vestavbu elektroniky a jednoduché a rychlé sestavení/opravu. Nyní přinášíme další model, který však má křížový trup a po 1/2 roku lítání a úprav můžeme říct, že se jedná o velice neutrální a dynamický 3D akrobat, jež zvládá zaletět vše, na co si troufnete. Navíc byl u modelu, při jeho vývinu, pozměňovám profil až do té doby, kdy byl TRINITI schopen lítat i velice pomalu bez ujmy na letových vlastnostech, je tak vhodný i pro piloty, kteří nemají vyloženě přebytek prostoru pro lítání a chtěji si užívat 3D akrobacie na malé ploše.
Kormidla modelu jsou lehce předimenzovány, pro začínající piloty, učící se akrobacii doporučujeme, aby si na svých ovládačích nastavili duální výchylky a Expo, jelikož už malé vychýlení nadělá spoustu muziky :-) Upozorňujeme, že TRINITI je plnokrevným 3D akrobatem, doporučujeme tak model pro pilota, jež alespoň základní zkušenosti s řízením RC modelů.
Model je oproti jiným modelům, této konstrukce, vybaven průhledným překrytem kabiny, čímž jsme chtěli model přiblížit i těm, kteří chtějí model ještě více "letadlovým" a nikoliv pouze lítající desku, jak je tomu u deskových modell zvykem.
Model TRINITI je nabízen ve třech barevných variantách a již v základu se sklotextitovými pákami kormidel, je tak možnost nastavení maximálních výchylek, které při jejich využití učiní z modelu opravdu dynamický 3D akrobat. Podvozek modelu je snadno demontovatelný a je vyroben z pružného ocelového drátu, osazen kvalitními mechovými koly. Drát podvozku je zdoben černým EPP krytem a kola bílými botičkami, kde je již na Vás, zda-li je použijete či nikoliv. Doporučujeme volbu motoru s tahem okolo 600-700g a otáčkami od 890 - 1100ot/V, při použití 3S Lipol baterie.
Dle Nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2019/945 ze dne 12. března 2019 o bezpilotních systémech a o provozovatelích bezpilotních systémů ze třetích zemí a Prováděcího nařízení Komise (EU) 2019/947 ze dne 24. května 2019 o pravidlech a postupech pro provoz bezpilotních letadel jsou provozovatelé a piloti bezpilotních létajících prostředků (klasické modely letadel, multikoptéry, drony), které mají hmotnost vyšší než 250 g nebo nesou kameru nebo jiný senzor schopný jakkoli zachycovat osobní údaje, povinni se registrovat (v ČR u Úřadu pro civilní letectví). Další informace najdete zde: Registrace provozovatelů a pilotů dronů.
Více informací najdete v našem blogu.
Předpracovanost modelu:
Technické parametry:
Rozpětí: 985 mm
Délka: 1035 mm
Hmotnost: 340-440 g (dle použitého rc vybavení)
Serva: 3-4
Materiál: EPP
Ovládané funkce: směrovka, výškovka, křidélka a motor
Stupeň předpracování: ARF
Doporučené vybavení:
Motor: 150-200W, 890-1100ot/V
Vrtule: (dle motoru) 10x4,7", 11x4,7", 11x6"
Regulátor: 18-25A
Serva: 3-4x mikroservo (13g)
Baterie: (LiPol) 650 - 1300mAh 3S
Lepidla: CA + aktivátor, LA