Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

DS-14 II - modrá / Blue vysílač Duplex

Výrobce: Jeti model
Kód produktu: 03208391
Kód výrobce: DEX-TDS14II-B
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 21 238,84 Kč
DPH: 21%
25 699 Kč s DPH
ks
na dotaz

Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.

15917

Vysílač DS-14 II je modelářský palcový vysílač využívající systémem Duplex 2,4GHz k bezdrátovému řízení modelů. Vysílač má precizní křížové ovladače s halovými senzory, grafický LCD barevný displej s podsvitem a v neposlední řadě přehledný a intuitivní způsob programování. DS-14 II nabízí modulární systém softwarových funkcí podle požadavků každého zákazníka. Vysílač je dodáván v základní konfiguraci (viz. tabulka), jež vyhoví požadavkům většiny začínajících uživatelů.

Softwarové rozšíření naleznete zde

Barevný LCD displej, umístěný na horní straně vysílače, nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a zejména zobrazování telemetrických dat pomocí grafů. 

U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači. Vysílač umožní nastavit zvukové upozornění ( i uživatelsky definované zvuky ) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů.

Duplex 2,4GHz - vysílač DS-14 II využívá pro řízení a příjem telemetrických dat z modelu bezdrátový systém Duplex 2,4GHz vyvinutý taktéž firmou JETI model. Systém přenosu dat Duplex 2,4GHz je spolehlivý a léty prověřený. 

 Vestavěná telemetrie - vysílač DS-14 II je od počátku vyvíjen s ohledem na přehledné zobrazení a využití telemetrie pro řízení modelu.

Integrovaný mikrofon s doplňkovou funkcí rozpoznávání hlasu - pomocí integrovaného mikrofonu si můžete připravit vlastní zvukové soubory. Navíc můžete nastavit, aby vysílač reagoval na několik hlasových příkazů.

Audio přehrávač – aplikace hudebního přehrávače podporuje formáty MP3 a WAV.

  

Obrázek modelu a pozadí – vysílač DS-14 II dovoluje širokou perzonalizaci celého uživatelského prostředí.  

Barevná schémata – je možné vybrat barevné schéma, které co nejlépe odpovídá barvám modelu. DS-14 II nabízí několik předdefinovaných barevných schémat.

Uživatelské aplikace – vysílač DS-14 II lze snadno rozšířit aplikacemi třetích stran, které jsou psané v programovacím jazyku Lua (www.lua.org).

Více informací viz dokumentace.

 

Konstrukce vysílače DS-14 II - je navržena pro maximální komfort uživatele s využitím špičkových materiálů pro exkluzivní vzhled a dlouhou životnost.

Precizní křížové ovladače - vyrobeny z plastových dílů, uloženy v kuličkových ložiscích, což zaručuje společně s bezkontaktním snímáním dlouholetou životnost.

LCD Display – vysílač DS-14 II disponuje barevným 3,5“ TFT LCD displejem s rozlišením 320x240 pixelů a perfektní čitelností za jakýchkoliv podmínek.

Li-Ion akumulátor - spolehlivý zdroj energie s velkou kapacitou a dlouhou životností.

Jednoduché nabíjení - stačí jen připojit síťový adaptér. Při nabíjení je na displeji vysílače indikován stav akumulátoru. 

USB konektor – pohodlné propojení s vaším PC. Umožňuje rychlé aktualizace firmwaru vysílače, nahrávání zvuků, telemetrických dat apod.

Integrované antény - antény jsou nedílnou součásti vysílače a jsou chráněny proti mechanickému poškození.

V přiloženém pdf souboru je srovnávací tabulka funkcí a možnosti rozšíření všech vysílačů Duplex.

Obsah balení

  • vysílač dodáván ve verzi multimode v modu 1 s možností volby modu 1 až 4.
  • síťový nabíječ
  • baterie Li-Po 6200 mAh
  • kabel mini USB /USB
  • čistící hadřík
  • instalační klíče
  • návod