Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

DS-16 II Carbon Line černý lakovaný Jeti Dupex

Modelářské vysílače DS-16 II nabízejí pokročilé uživatelské rozhraní, telemetrii a zvukové alarmy. Kovový obal zajišťuje maximální ochranu, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vysílač má barevný LCD displej s výbornou čitelností, křížové ovladače s bezkontaktním snímáním a možnost individuálního nastavení.

obrazek neni k dispozici
Výrobce: Jeti model
Kód produktu: 03208534
Kód výrobce: TDS16II-CLKL
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 36 114,88 Kč
DPH: 21%
43 699 Kč s DPH
ks
na dotaz

Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.

16177

Modelářské vysílače, které plně využívají možnosti systému Duplex 2,4GHz EX.

Nabízejí pokročilé uživatelské rozhraní, které umožňuje mnoho možností nastavení modelu, zobrazení on-line i off-line telemetrie z modelu, přehrávání audiosouborů, přiřazení alarmů a další.

Vysílače byly vyvinuty se zadáním na maximální užitné vlastnosti, s důrazem na jednoduchou obsluhu, maximální životnost a spolehlivost mechanických částí. Kovový obal poskytuje maximální ochranu i ochranu povrchu proti chemikáliím a jednoduché tvary zase snadnou údržbu. Křížové ovladače s kuličkovými ložisky a Hall magnetickými senzory napovídají o evolučním pojetí a konstrukci tohoto nejnamáhavějšího prvku RC soupravy.
Podsvícený LCD displej umístěný na horní straně vysílače nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a dále zobrazování telemetrických dat.
U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači (JETI studio). Vysílač umožňuje nastavit zvuková upozornění ( i uživatelsky definované zvuky ) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů.

Vysílače řady DS jsou v provedení palcovém. Tyto vysílače je možno umístit do pultu pro tyto vysílače určené.

Druhá generace vysílaše DS-16

Palcová varianta špičkového RC vysílače firmy JETI model.

Barevný LCD displej umístěný na horní straně vysílače nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a zejména zobrazování telemetrických dat pomocí grafů. U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači. Vysílač umožní nastavit zvukové upozornění (i uživatelsky definované zvuky) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů.

Duplex 2,4GHz - vysílače DC/DS využívájí pro řízení a příjem telemetrických dat z modelu bezdrátový systém Duplex 2,4GHz, vyvinutý firmou JETI model.
Duplex 900MHz NG (Next Generation - Další Generace) - vysílače DC/DS-16 II obsahují záložní bezdrátový systém pro bezkonkurenční bezpečnost a spolehlivost přenosu dat. Záložní systém pracuje ve spolupráci s hlavním systémem Duplex 2,4GHz.
Vestavěná telemetrie - vysílače DC/DS jsou od počtku vyvíjené s ohledem na přehledné zobrazení a využití telemetrie pro řízení modelu.
Vysílače - DC/DS-16 II používají materiály prémiové kvality a kladou důraz na moderní vzhled a pohodlí uživatele.
Precizní křížové ovladače - Ovladače jsou uloženy v kuličkových ložiscích s bezkontaktním snímáním, čímž se zaručuje precizní pohyb s téměř neomezenou životností.
LCD Displej - Barevný 3.5” TFT LCD displej s rozlišením 320 x 240px, který je dobře čitelný za jakýchkoli světelných podmínek.
Li-Ion Akumulátor - Spolehlivý zdroj elektrické energie s velkou kapacitou (6200mAh) a dlouhou životností.
Jednoduché nabíjení - stačí jen připojit síťový adaptér. Při nabíjení je na displeji vysílače DC/DS indikován stav akumulátoru.
Integrovaná anténa - anténa je nedílnou součástí vysílače a jechráněna proti mechanickému poškození.
Vysokokapacitní paměť - dostatek paměťového prostoru pro ukládání modelů, zvuků, telemetrie, atd.
USB konektor - jednoduché spojení s počítačem. Snadná aktualizace firmwaru, kopírovaní zvukových souborů a stahování telemetrických dat.
Pohodlné ovládaní - využití rotačního ovladače společně s funkčními klávesami zlepšuje navigaci v menu vysílače DC/DS.
Digitální trimy - přesné doladění výchylek servs možností automatického trimování.
Jednoduchá výměna přepínačů - veškeré přepínače obsahující vysílač DC/DS (2 nebo 3 polohové) lze snadno demontovat a zvolit si takovou konfiguraci přepínačů, která Vám nejlépe vyhovuje.
Programování - Logický a intuitivní firmware vysílače je vyvinut, aby byl jednoduše použitelný. Stačí jen postupovat podle kroků na obrazovce. Vytvoření nového modelu je otázka pár snadných kroků.
Zvuk/Alarmy - Vysílače DC/DS jsou vybaveny funkcí hlasových alarmů a také umožňují použití vlastních uživatelských zvuků, abyste byli během letu plně informováni a zároveň nebyli rušeni.
Integrovaný mikrofon s hlasovým rozpoznáním - Požitím integrovaného mikrofonu můžete jednoduše připravit své vlastní audio záznamy. Navíc můžete vysílač naučit reagovat na několik hlasových pokynů.

Hmotnost [g] 1200
Hliníkový kufr Ano
Napájecí baterie (mAh) 6200
Grafický displej 3.5
Interní paměť, SD karta 8GB
Křížové ovladače s HALL/Vibrace Ano / Ne
Rozlišení křížových ovladačů 4096
Rám vysílače Hliník
Materiál křížového ovladače a tlačítek Hliník
Počet antén 2.4GHz/900MHz 4 / 1
Rozměry [mm] 194 x 233 x 40
Vysílací výkon - 2,4GHz [mW] 100
Rozsah pracovních teplot [°C] - 10 až 60
Počet kanálů 24
Počet ovladačů 16
Záložní Modul 900MHz upgradovatelné
Počet letových režimů 10
Volné mixy 20 (až 25)
Analýza telemetrie pomocí grafů Aktivní
Audio přehrávač Aktivní
Logické přepínače 16 (až 24)
Počet řídicích příkazů 16 (až 24)
Sekvencer 6 (až 10)
Časovače 10
Počet telemetrických údajů na LCD 40
Zvuky na událost 20 (až 30)
Alarmy 40
Vibrační alarmy Ne
Hlasový výstup Aktivní
MP3 Aktivní
Mikrofón Aktivní
Funkce nastavení gyra 3
Servo Balancer Aktivní
Křivky funkcí Aktivní
Omezovač motoru Aktivní
Vario Aktivní
Trimy letových režimů Aktivní
Data Stream Logging 80
Ovládací prvky telemetrie 8
Hlasové příkazy 0 (až 15)
Lua Aplikace 10
Telemetrie Serv Ditex Aktivní
Sekundární VF modul ve funkci: učitel, "Double Path” Aktivní
Accelerometer Aktivní
VF moduly 2.4GHz/900MHz 2 / 1 (next generation) 863 - 870 MHz (EU), 902 - 928 MHz (US)
Počet ovladačů 16