Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

DS-24 EX vysílač Jeti Duplex

Palcový vysílač DS-24 představuje evoluci ve světě špičkových RC souprav.Kovové křížové ovladače s kuličkovými ložisky a Hall magnetickými senzory napovídají o revolučním pojetí a konstrukci tohoto nejnamáhavějšího prvku RC soupravy.

Výrobce: Jeti model
Kód produktu: 0320856
Kód výrobce: JDEX-TDS24-MM
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 43 776,03 Kč
DPH: 21%
52 969 Kč s DPH
ks
na dotaz

Dostupnost tohoto produktu vám sdělíme emailem nebo telefonem.

14896

Palcový vysílač DS-24 představuje evoluci ve světě špičkových RC komponent. Vysílače byly vyvinuty se zadáním na maximální užitné vlastnosti, s důrazem na jednoduchou obsluhu, maximální životnost a spolehlivost mechanických částí. Kovový obal poskytuje maximální ochranu i ochranu povrchu proti chemikáliím a jednoduché tvary zase snadnou údržbu. Kovové křížové ovladače s kuličkovými ložisky a Hall magnetickými senzory napovídají o revolučním pojetí a konstrukci tohoto nejnamáhavějšího prvku RC soupravy.

Barevný LCD displej, umístěný na horní straně vysílače, nabízí perfektní čitelnost při jakémkoli osvětlení a velký pozorovací úhel. Díky jemnému rozlišení displeje a použitím velkého množství grafiky bylo možné vytvořit jednoduché a intuitivní nastavování a zejména zobrazování telemetrických dat pomocí grafů.U výrobků řady DUPLEX EX jsou rozšířeny možnosti v oblasti přenosu telemetrických dat a jejich následné zpracování jak na LCD vysílače, tak i pomocí analýzy na počítači. Vysílač umožní nastavit zvukové upozornění ( i uživatelsky definované zvuky ) související jednak s aktuálními telemetrickými hodnotami, tak i přiřazení zvuků ke stavům jednotlivých ovladačů.

Vysílače DC-24 a DS-24 disponují stejnými softwarovými možnostmi, palcová varianta má navíc vestavěný tříosý akcelerometr s gyroskopem, čímž je možné ovládat doplňkové funkce modelu.

Duplex 2,4GHz - vysílač DS-24 využívá pro řízení a příjem telemetrických dat z modelu bezdrátový systém Duplex 2,4GHz vyvinutý taktéž firmou JETI model. Systém přenosu dat Duplex 2,4GHz je spolehlivý a léty prověřený.

Duplex 900MHz - vysílač DS-24 disponuje záložním bezdrátovým modulem v pásmu 900MHz, díky čemuž nabízí nepřekonatelnou bezpečnost a spolehlivost přenosu dat. Záložní systém pracuje ve spolupráci s hlavním systémem Duplex 2,4GHz.

Vestavěná telemetrie - vysílač DS-24 je od počátku vyvíjen s ohledem na přehledné zobrazení a využití telemetrie pro řízení modelu.

Integrovaný mikrofon s funkcí rozpoznávání hlasu - pomocí integrovaného mikrofonu si můžete připravit vlastní zvukové soubory. Navíc můžete nastavit, aby vysílač reagoval na několik hlasových příkazů.

FM rádio – na letišti můžete poslouchat svou oblíbenou stanici.

Audio přehrávač – aplikace hudebního přehrávače podporuje formáty MP3 a WAV.

Obrázek modelu a pozadí – vysílač DS-24 dovoluje širokou perzonalizaci celého uživatelského prostředí.

Barevná schémata – je možné vybrat barevné schéma, které co nejlépe odpovídá barvám modelu. DS-24 nabízí několik předdefinovaných barevných schémat.

Uživatelské aplikace – vysílač DS-24 lze snadno rozšířit aplikacemi třetích stran, které jsou psané v programovacím jazyku Lua (www.lua.org).
Více informací viz dokumentace.

Konstrukce vysílače DS-24 - je navržena pro maximální komfort uživatele s využitím špičkových materiálů pro exkluzivní vzhled a dlouhodobou životnost.

Precizní křížové ovladače - vyrobeny z kovových dílů, uloženy v kuličkových ložiscích, což zaručuje společně s bezkontaktním snímáním dlouholetou životnost.

Vibrační odezva – ovladače jsou vybaveny vibračními motorky, jež mohou být použity k signalizaci ve spojení s alarmy, časovači apod.

LCD Display - vysílač DS-24 disponuje barevným 3,5“ TFT LCD displejem s rozlišením 320x240 pixelů a perfektní čitelností za jakýchkoliv podmínek.

Li-Ion akumulátor - spolehlivý zdroj energie s velkou kapacitou a dlouhou životností.

Jednoduché nabíjení - stačí jen připojit síťový adapter. Při nabíjení je na displeji vysílače DS-24 indikován stav akumulátoru.

USB konektor – pohodlné propojení s vaším PC. Umožňuje rychlé aktualizace firmwaru vysílače, nahrávání zvuků, telemetrických dat apod.

Integrovaná anténa - anténa je nedílnou součástí vysílače a je chráněna proti mechanickému poškození.

Parametry
Barva: Titan
Rozměry: 194x233x40 mm
Hmotnost: 1250 g
Vysílací výkon: (2,4GHz) 100 mW
Počet kanálů: 24
Počet ovládacích prvků: 24
Telemetrie: ANO
Provoz na baterie: 12 h
Vysílací výkon 900MHz (863-870 MHz): 25 mW
Kompatibilní protokoly: DUPLEX 2.4GHz EX, 900MHz, EX Bus

Obsah balení

  • vysílač v modu 1 (lze velmi snadno přestavět na ostatní mody)
  • instalovaná baterie vysílače
  • síťový nabíječ
  • transportní hliníkový kufr
  • speciální záložní přijímač RSAT 900MHz
  • jednobodový závěsný popruh