Pro opravdové modeláře
+420 603 494 778 Doprava nad 2500 Kč zdarma!
Ověřeno zákazníky Heuréka
Sortiment


Nenašli jste co jste hledali?

rc-modelarka

 

Platba kartou on-line

Pokud vaše platební karta umožňuje platby na internetu (podrobné informace vám sdělí vaše banka), lze ji využít k úhradě zboží on-line. Při výběru platby touto formou se vám v závěru dokončení objednávky objeví pop-up okno platební brány pro pohodlné odeslání platby přes internet. Tato platební brána zajišťuje maximální možnou míru zabezpečení – přenos informací je šifrovaný, proto nemísíte mít obavy o svá data či finance.

platební brána

Platíte kartou na internetu poprvé? 

Jestliže se jedná o vaši první platbu kartou, je nezbytné do formuláře uvést celé šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód – všechny tyto údaje naleznete na své kartě.

Po odeslání těchto údajů si banka zapamatuje vaši platební kartu pro další platby a díky tomu budou další nákupy jednodušší. Platební brána provede transakci rychleji bez nutnosti opisovat údaje z karty. Vaši platbu potvrdíte autorizačním kódem, který vám dorazí SMS zprávě.

Účtenka z platby online a kódy FIK: BKP: vám budou v okamžiku platby zaslány v PDF na váš email.

Bezpečí zajišťuje 3D Secure

Veškeré platby kartou na internetu podléhají maximální míře zabezpečení pomocí 3D Secure. Při nákupu v e-shopu JINO se převod platby ověří autorizačním kódem, který vám přijde automaticky v SMS zprávě. Telefonní číslo pro platbu kartou si snadno nastavíte v Internetbankimgu.

Bezpečnost karty je ve vašich rukách

Z důvodu zajištění ochrany dat platební kartu nikomu nedávejte a unikátní údaje z karty nesdělujte dalším osobám. V případě ztráty či krádeže karty neprodleně informujte banku, která vám kartu vydala. Banka kartu obratem zablokuje proti zneužití a sníží tak možná rizika v případě, že by kartu použila neoprávněná osoba. 

Proč využít platební bránu? 

  • Platby přes platební bránu jsou zdarma
  • Objednávka je uhrazená rychle, což zrychluje i výdej zboží
  • Maximální zabezpečení zajišťuje 3D Secure
  • Veškeré informace jsou v češtině
  • Pohodlné pro platbu na počítači, v tabletu i telefonu
  • Jednoduché provedení platby pro majitele karet Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro.

Pro podrobnější informace o využití platební brány neváhejte kontaktovat vaši banku.